Rodzina

Flaga maryjna i papieska – najistotniejsze informacje

Barwy Maryjne i papieskie – nieodłączny element ważnych świąt kościelnych

Każda kościelna uroczystość wymaga odpowiedniego, godnego przygotowania – zarówno wnętrza i okolicy kaplicy, jak i ubioru uczestniczących osób. Eleganckie kotyliony w kolorach Maryjnych i papieskich to symbole, które dodają powagi strojowi i umożliwiają rozpoznanie osób zaangażowanych w uroczystość, dlatego nie powinno ich zabraknąć. Równie ważnym elementem są flagi, które mogą zawisnąć zarówno we wnętrzu kościoła, jak i przed jego drzwiami, a także przy klatkach schodowych czy balkonach wiernych, chcących zaakcentować swój udział w ważnym święcie. Dobrej jakości flagi to inwestycja na lata – można je w łatwy sposób przechowywać i wywieszać zawsze wtedy, gdy jest ku temu stosowna okazja. Firma Aspol oferuje pokaźny wybór asortymentu przeznaczonego jako dodatek do celebracji najważniejszych świąt kościelnych, jak również państwowych, szkolnych i wielu innych.

Oferta dla ciebie: https://okolicznosciowe.com.pl/kategoria-produktu/barwy-maryjne/

Rozety, kotyliony i flagi papieskie – czym się charakteryzują?

Symbole powiązane ze świętami papieskimi wyrażone są połączeniem koloru żółtego i białego. Obchody Dnia Papieskiego, pielgrzymka, uroczystość kościelna to okazje, które stwarzają okazję na przypięcie kotyliona, założenie opaski, szarfy, kokardy czy wywieszenie flagi. Szczególnie na pielgrzymce może przydać się mała papieska chorągiewka w rozmiarze idealnie pasującym do ręki. W ofercie sklepu Aspol znajdziesz wszystkie wymienione artykuły, mając pewność, że charakteryzuje je wysoka jakość, trwałość i wierne oddanie odpowiednich barw. Wstęga w taśmie w barwach papieskich może być przyciągającym wzrok elementem ozdabiającym bukiety kwiatów podczas procesji, ołtarz lub inne fragmenty kaplicy. Warto pamiętać również o możliwości zakupu przypinek – to nie tylko symbol, który wspomaga poczucie wspólnoty wśród uczestników wydarzenia, ale także stanowi doskonałą pamiątkę tego wyjątkowego dnia. 

Maryjna flaga, rozeta, kotylion – symbole godne świąt Maryjnych

32 święta Maryjne stałe i 3 ruchome w ciągu jednego roku oznaczają wiele okazji do przywdziewania koloru niebieskiego i białego – czyli barw Maryjnych. Niebieska barwa jest symbolem trwania, wierności oraz nieba, natomiast biała – symbolem czystości. Sklep Aspol proponuje bardzo szeroką gamę symboli, które zobrazują podniosłość i wysoką rangę wszystkich świąt Maryjnych i wydarzeń powiązanych z Bożą Rodzicielką – pielgrzymek, procesji, perygrynacji obrazu. Kotyliony z wizerunkiem Serca Najświętszej Maryi Panny, Matki Boskiej Częstochowskiej, Maryi z Dzieciątkiem czy Niepokalanym Sercem Maryi wykonane są niezwykle dokładnie i trwale, a końcówki atłasowych tasiemek są zgrzewane, co zapobiega ich strzępieniu i pruciu. Maryjna szarfa będzie przydatnym elementem każdego wydarzenia podczas którego następuje uroczysta prezentacja sztandarów związanych z danym świętem – szczególnie praktyczne jest jej zestawienie z białymi rękawiczkami, które można zakupić w zestawie. Wszystkie te produkty możesz zakupić przez Internet, licząc na terminową wysyłkę i sumienne skompletowanie złożonego zamówienia.

Sprawdź koniecznie: https://okolicznosciowe.com.pl/kategoria-produktu/barwy-papieskie/