yankee candle
Zdrowie

Promocja, czy zestaw Yankee Candle?

Yankee Candle to najbardziej znane amerykańskie świece i woski, które wyróżniają się unikalnym zapachem i ciekawym designem. Dla prawdziwych domatorów i miłośników tworzenia nastroju w domu.

Jakie produkty znajdziemy u tego producenta?

Przede wszystkim będą to zapachy do domu, olejki zapachowe i dyfuzory, świecie zapachowe mini, średnie i duże, samplery i woski zapachowe, a także zapachy do auta i akcesoria. Wśród zapachów do domu, znajdziemy wygodne odświeżacze elektryczne, kulki zapachowe idealne do szafy czy małych pomieszczeń. Olejki zapachowe z dyfuzorami to olejki ze specjalnym urządzeniem, które nie wymaga wody, pozwala nam ustawić intensywność zapachu i czas uwalniania i tworzy kojącą aromaterapię na przykład na dobry sen. Dyfuzor wygląda bardzo estetycznie i jednocześnie minimalistycznie, doskonale wpasuje się w każde wnętrze. Świece zapachowe jako najbardziej popularne produkty tej marki, pozwalają na piękny zapach aż przez 150 godzin. Kilkadziesiąt lat tradycji produktu sprawia, że jest on dopracowany w każdym Szczególe. Zapachy takie jak kwiat kaktusa, egzotyczna bergamotka, czarny kokos, trufle czy babeczki waniliowe to tylko wybrane nuty zapachowe, spośród bardzo bogatej kolekcji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Warto wspomnieć, że każdy zapach ma nuty górne, środkowe i dolne, które przywodzą na myśl nuty zapachowe perfum. Aromat jest stopniowo uwalniany i na każdym etapie wypalania, pachnie nieco inaczej. Zapachy do auta wypełnią wnętrze pojazdu przyjemną wonią, która utrzyma się aż do 4 tygodni. W formie żelu zamkniętego w miniaturowej świecy będą praktyczne i estetyczne. Wśród akcesoriów można wymienić nożyczki do przycinania knotów, zagaszacze, piękne kominki i nakładki na świece.

Co wiemy o jakości produktów Yankee Candle?

Przede wszystkim bogata oferta pokazuje, że firma specjalizuje się w zapachach, a sam wybór akcesoriów podkreśla dbałość o szczegóły. Kompozycje zapachowe są z wyszukanych, bardzo dobrze skomponowanych i naturalnych składników. Są to świece i produkty zapachowe z półki Premium i cechuje je duża wydajność i piękny design. 

A może sprawić świece Yankee Candle na prezent?

Wybrane zapachy jako zapachy miesiąca można kupić w korzystnych cenach. Są to kulki zapachowe, sampler, wosk i świeca duża, wszystko z linii Cherry Blossom. Świeca duża Fluffy Towels i wosk o tym samym zapachu również będą dobrym ekonomicznie wyborem. Fajny pomysł to kupowanie zestawów na prezent, gdzie można skomponować produkty z tej samej linii zapachowej bądź wybrany zapach z akcesoriami. Można też posłużyć się gotowym zestawem prezentowym mini, gdzie znajduje się 6 wyjątkowych zapachów, każdy po około 30g. Idealny prezent dla osób, które chcą sprawdzić wybrane zapachy. Inny zestaw, który zachwyci miłośników pięknych gadżetów to klosz i talerzyk gold&pearl, wykonane z ozdobnego szkła, będą stanowić piękną oprawę do palenia świec. Wszystkie zestawy Yankee Candle i wybrane promocje są dostępne w sklepie pachnacawanna.pl.