czapka dziecięca
Dzieci

Zimowe czapki dla dziewczynek i chłopców

Chłodne dni zbliżają się coraz szybciej, dlatego warto rozpocząć wyszukiwanie czapki dla dziecka, aby pierwsze chłody nie zaskoczyły was przed wyjściem do żłobka, przedszkola lub szkoły. Zróżnicowana oferta czapek dziecięcych zimowych w większości rozróżnia produkty, dedykowane dziewczynkom i chłopcom. Odznaczają się kolorystyką, którą łatwo dopasować do pozostałej części zimowej garderoby dziecka. Fasony czapek dla najmłodszych dzieci nie różnią się, natomiast dla dzieci starszych pojawiają się różnice wśród modnych modeli, przeznaczonych na najchłodniejsze dni.

Czapki zimowe dla modnych dziewcząt

Dla dziewczynek w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które starannie dobierają kolorystykę swojej garderoby, znajdą Państwo w ofertach gustowne, pastelowe czapki z grubych splotów, wyposażone w duże, miękkie pompony. Modne będą zarówno modele, posiadające dwa pompony, jak i czapki z jednym pomponem. Obowiązkowo pompon musi posiadać kontrastowy kolor wobec pozostałej części czapki.

Najczęściej znajdziemy czapki dla dziewczynek w odcieniach pudrowego różu, szarości, ecru, beżu. Modne będą czapki pilotki lub zamiast pomponów, długie „królicze uszy”. Dla nastolatek fasony czapek są już stonowane i eleganckie. Posiadają modne pompony, jednak w mniejszym rozmiarze, a ich kolor najczęściej jest zbliżony do całości czapki. Królują melanże szarości.

Przykładowa oferta, która uwzględnia wyżej wymienione czapki jest dostępna tutaj: https://www.sklep.kochamczapki.pl/pl/menu/dla-dziewczynek/czapki/zimowe-911.html.

Praktyczne czapki dla chłopców

Dla małych chłopców czapki przedstawiają nadruki z motywem zwierzęcym, które wraz z pomponami doskonale imitują uroczą wersję czapki – niedźwiadka. Kolorystyka czapek z pomponem dla chłopca to najczęściej odcienie niebieskiego, zieleni oraz brązu, beżu i szarości. Gustowne czapki dla chłopców dobierajmy kolorystycznie pod kątem zimowej garderoby, pamiętając o doskonałych właściwościach termoaktywnych, które powinny być priorytetem przy wyborze nakrycia głowy dla dziecka.

Warto pamiętać! Czapki zimowe dla dziewczynek i chłopców nie powinny osuwać się na oczy oraz odsłaniać wrażliwych na wiatr i chłód uszu dziecka. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *